بسته بندی

سه نکته اصلی در بسته بندی

سه نکته اصلی در بسته بندی

این روزها مصرف کنندگان می‌خواهند با نگاه کردن به بسته بندی یک کالا دریابند که با خرید این محصول چه چیزی عایدشان خواهد شد، از ارزش غذایی محصول گرفته تا تأثیراتی که بسته بندی آن بر روی محیط زیست خواهد داشت. به علاوه این اطلاعات باید خیلی سریع در اختیارشان قرار گیرد تا مبادا در زندگی پر مشغله شان خللی ایجاد شود. با شرکت چاپ و بسته بندی سی‌گل باربد همراه باشید تا شما را با رازهای بسته بندی محصولات بیشتر آشنا کنیم:

بسته بندی ها باید در کسری از ثانیه نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کنند، یک فرصت تکرار نشدنی برای برندها تا پا را فراتر گذاشته و خاطره ای ماندگار در ذهن مشتریان حک کنند.

گرگ فنبرگ مدیرعامل Aisle 9 Group می‌گوید: داستان خود را در کالبد بسته بندی محصولات بدمید تا ببینید تأثیری که این داستان بر روی رفتار مشتریان و برقراری ارتباط با آنها دارد، مثبت است یا منفی. همه چیز به این بستگی دارد که داستانتان را چقدر با آب و تاب و جذاب نقل می‌کنید. با اعمال چند تغییر کلیدی و مهم می‌توانید تحولی شگرف در طراحی بسته بندی محصولاتتان ایجاد کنید تا از غافله عقب نمانید و خود را با شرایط در حال تغییر و تحول مصرف کنندگان وفق دهید:

شفاف تر کردن بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی
نه مقصودمان بسته بندی های دریچه دار نیست. مردم می‌خواهند بدانند مواد غذایی و نوشیدنی هایی که مصرف می‌کنند، چگونه تهیه و تولید شده اند. جای شگفتی نیست که مصرف کنندگان در پی بسته بندی هایی فاقد پلاستیک هستند تا نه برای مواد غذایی و خودشان ضرر داشته باشد نه محیط زیست.

واضح و مشخص بودن ارزش غذایی محصولات بر روی بسته بندی بسیار حائز اهمیت می‌باشد اما مهمتر از آن شفاف بودن بسته بندی دربرگیرنده موادغذایی است. این موضوع ما را به سوی گام بعدی سوق می‌دهد.

حفظ و نگهداری محیط زیست
در این دوران مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری به محیط زیست بها می‌دهند و با تمام توان می‌کوشند تا اثر نامطلوب کمتری بر روی محیط زیست داشته باشند. به همین ترتیب از برندهایی که محصولاتشان را می‌خرند، توقع دارند چنین رویکردی را در پیش گرفته و آنها را در این مسیر یاری دهند. آنها حاضرند برای محقق ساختن این آرمان بهای بیشتری بابت محصولات شما بپردازند. شما می‌توانید ارتباطی مستحکم و پایدار با مصرف کنندگان حامی‌محیط زیست بنیان نهید، به شرط آن که یک بسته بندی جدید و دوستدار محیط زیست داشته باشید، در این صورت آنها حاضرند محصولات شما را بخرند حتی اگر کالای شما چند دلاری از سایر رقبا گران تر باشد.

راحتی بیشتر
روز به روز بر شمار بسته بندی هایی که می‌توان آسان و بی دردسر بازشان کرد، اضافه می‌شود. به همین خاطر است که مردم بیشتر طرفدار بطری های آب و نوشیدنی هستند تا قوطی هایی که باز کردنشان خالی از زحمت نیست. بسته بندی اسنک ها نیز نمونه دیگری از بسته بندی های سهل الوصول به شمار می‌روند. اما برخی از تولیدکنندگان با عرضه بسته بندی های قابل خوردن حد و مرزهای این صنعت را جابجا کرده و بدون آن که راحتی حمل بسته بندی را قربانی کنند، آسیب وارد شده به محیط زیست را به حداقل می‌رسانند.

ما همواره یک گام فراتر از گرایش های روز حرکت می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا با ارائه یک بسته بندی درخور تحسین و مبتکرانه نام برندتان را در ذهن ها ماندگار کنید و نیازها و خواسته های مشتریانتان را برآورده سازید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه